I will love you forever and ever

Nová krv 7

21. ledna 2008 v 21:53 |  Cudzie FF
Mina seděla na tlusté větvi a vyzývavě pohupovala nohama. Pod ní stál Kin s vražedným výrazem a taseným kunaiem.
Jejich tým s přehledem prošel písemnou částí zkoušek a i polovinou Lesa mrtvých. Vše bylo v pohodě, dokud nenarazili na tým šestnáct a na Kinovu nepochopitelnou zášť k Mině.
,,Můžu se zeptat co proti mně máš?'' otázala se Mina a hodila po něm odporného brouka.
,,Ty malá hnusná-'' zavrčel.
,,Opravdu to chceš dokončit?'' zeptala se ho temně. Už si nehrála.
,,Akatsuki mi zabili celou rodinu.'' Konečně to z něj vypadlo. Na okamžik se mu v pohledu objevil smutek, ale opět ho nahradila zloba.
,,Jo? Jenže bohužel tě musím zklamat. Já to nebyla, takže nechápu co proti mně máš.'' odvětila klidně.
,,Ale prostě jsi Akatsuki.'' Mina se chytila za hlavu. Ach bože, to je pako, pomyslela si.
V tom jí kolem hlavy prolétl shuriken a zapíchl se dva centimetry od jejího pracně vytvořeného účesu.
,,Grrrr!'' zavrčela a seskočila ze stromu. Na Kinovu obličeji se usadil velice spokojený výraz.
,,Konečně jsem tě dostal dolů...'' pronesl a hotovil se k boji.
,,Pche...ty chceš se mnou bojovat?'' ironizovala Mina. Kin beze slova kývl.
,,Nevíš co děláš chlapečku.''
,,Mě takový pískle nebude říkat chlapečku! Vždyť jsi menší než já!'' vyjekl a vyrazil.
Ostatní chvíli nechápavě civěli na prachové klubko, ze kterého se ozývalo řinčení kunaiů a namáhavé hekání, a pak najednou zaslechli Kinův bolestný výkřik.
Prach se usadil, a oni spatřili Minu, jak drží kunai klečícímu Kinovi u krku.
,,Ještě pořád jsem pískle?'' zeptala se výhrůžně. Kin neodpověděl a nasucho polkl. Mina přitlačila a objevilo se pár kapek krve.
,,Tak co! Jsem pískle?!'' přitvrdila. Zoufale zavrtěl hlavou a ona ho milostivě pustila. Spokojeně otřela kunai do trávy a nakopla stále ležícího Kina.
,,Půjdeme?'' otázala se vesele. Dai s Yoshim a opustili stále ještě konsternovaný zbytek Kinova týmu.
Mina tiše sledovala tanec plamenů....jeden obtáčel druhý, třetí....bylo to strašně hypnotizující. Co chvíli musela zatřepat hlavou, aby se probrala. Měla totiž hlídku a nemohla si dovolit ani chvilku nepozornosti.
Plameny stále tančily...Mina měla pocit, že mezi nimi zahlédla něčí obličej. Přiblížila se až k ohni a zkoumala dál. Ano! Měla pravdu. Byl tam....ne. To přece...Plameny se najednou zvětšily a začaly vytvářet lidskou postavu. Z ohniště vystoupila mladá žena a přisedla si k Mině. Hladila ji po vlasech a splétala jí je do copánků. Vypadalo to, že ty dvě si rozumí i beze slov.
,,Ma..mami?'' prolomila ticho Mina. Trochu rozmazaný obraz Sakury Haruno se usmál a pokýval hlavou.
,,Ano.''
,,Ale...to se mi určitě zdá. Musím se probudit. Mám hlídku!'' začala panikařit Mina.
,,Klid holčičko. Nic se nestane.'' tišila ji Sakura. Náhle si sáhla na krk, sundala si stříbrný přívěsek ve tvaru kapky a zapnula ho Mině.
,,Tenhle přívěsek mám od tvého otce..díky němu budu moci být stále s tebou. Budeš mít stejnou sílu jako já..stejné schopnosti. Pořád budu s tebou. V tvojí hlavě. V tvém srdci...'' Sakuřino tělo se začalo více a více rozplývat. Měnilo se zase na plameny...Mina už matčina poslední slova neslyšela. Ještě ucítila horký polibek na čela a pak..

Prudce se nadechla a jakoby se probudila z transu. Začala sama sobě nadávat, že usnula. A ještě k tomu takovýhle sen...ale pak se zarazila. Vždyť přece neviděla matku jako dospělou. Viděla ji jen jako třináctiletou na fotce. Sáhla na krk. V ruce jí zastudilo stříbro a ona si začala uvědomovat, že to asi nebyl obyčejný sen.
Zezadu ji uchopily dvoje ruce a táhly jí od ohniště. Někdo jí zacpal pusu aby nemohla křičet. Ovšem dotáhly ji jen za pár stromů a tam ji obrátily tak, že viděla tváře únosců.
,,Tatíí!! Strýčku Deidaro!! Co tu děláte!'' vyjekla potěšeně ale taky značně naštvaně.
,,Přišli jsme tě zkontrolovat. Nepotřebuješ pomoct?'' zeptal se Deidara starostlivě. Mina se ovšem místo odpovědi nafoukla.
,,Copak?'' zeptal se Itachi podezřívavě.
,,Tuhle zkoušku mám zvládnout sama!! Nikdo mi nemá co pomáhat!! Proč jste sem chodili? Samozřejmě že vás vidím ráda, ale nikoho z ostatních genninů nikdo takhle nehlídá! Já přece už nejsem malá!'' šeptala Mina naštvaně a na důkaz své zloby udeřila rukou do stromu za sebou. Jenže nečekala, že ten strom se s ohlušujícím praskotem zřítí. Všichni tři na její dílo konsternovaně zírali a Mina nechápala jak to dokázala.
,,Mino!!! Miiinoooo!!'' začalo se rozléhat po lese. Yoshi s Daiem se vzbudili a evidentně ji postrádali.
,,Běžte! Zmizte! Pryč!'' začala ty dva vyhánět. Deidara její přání okamžitě splnil, ale Itachi stále otálel. Všiml si kapky, visící z Minina výstřihu.
,,Tohle jsem dal tvé matce. Pohřbili ji s tím.'' pravil bezvýrazně. ,,Kdes ho vzala?''
,,Ona....dala mi ho....nevím jak se to stalo...ve snu. Vážně nevím tatí ale už běž prosímtě. Nechci aby tě tu našli.'' vyháněla ho dál a on nakonec zmizel.
,,Uf..'' vydechla si Mina nahlas, nahodila veselý výraz a zamířila ke klukům. Cestou se snažila vymyslet věrohodnou historku, proč není u ohně.
,,Jooo!! Konečně jsme tu!!'' zavýskl nadšeně Dai a vlétnul do velké věže. Mina s Yoshim ho o něco pomaleji následovali. Všichni byli unavení a také to na nich bylo znát. Zbytek cesty ke věži se nic mimořádného nestalo, akorát získali od jednoho značně slabého týmu z Písku druhý svitek.
Zjistili že většina genninů je už ve věži. Počkali tedy na zbytek a pak se seřadili v týmech za sebe a poslouchali dosti nezáživný Narutův proslov. Mina se mezitím rozhlížela kolem a zkoumala přihlížející. Zahlédla Sasukeho, který na ní vyčítavě mrkl a pohledem jí naznačil že se má soustředit.....jela pohledem dál a zarazila se u podivné blondýny. Vypadala povědomě....skoro jako...
,,No to snad ne!!'' zařvala do ticha a všichni se po ní překvapeně ohlédli. Dai se na ní otočil a bez okolků jí vrazil pěstí. Otřepala se a v duchu plánovala krvavou pomstu. Naruto je sjel posledním spalujícím pohledem a pokračoval ve své řeči. Mina občas zalétla pohledem k oné ,,blondýně'' a zbytek času si krátila tím že píchala Daie do zad nehty.
Konečně se Naruto vypovídal a Mina se hned živě zajímala, co že to tedy mají dělat. Yoshi jí velice trpělivě (a velice bolestně) vysvětlil, že teď budou losovat o své protivníky do třetího kola zkoušek. Které se ovšem bude konat až za měsíc. Mina chápavě přikývla a pak si vzala jedno z čísel které rozdával Naruto.
,,Hmm trojka..'' pomyslela si. ,,Tak kdo to bude?''
,,Dvojice do soubojů jsou následující - Hiroki proti Daiovi, Mina proti Tamice, Yusuke(Písečná) proti Yoshimu, Kin proti Aiko....'' dále už Mina neposlouchala. Všichni které znala, měli soupeře. Všimla si, že jí Tamika vraždí pohledem, a absolutně nechápala proč. Pro jistotu ji začala vraždit taky, ale po chvíli znechuceně odvrátila hlavu a vraždila pro změnu záhadnou blondýnu, vedle které se objevila záhadná černovláska.
Naruto ještě upřesnil místo a čas konání třetího kola a dal jim rozchod. Mina rozezleně sevřela pěsti a naštvaně naklusala k blondýně a černovlásce.
,,Co tady sakra děláte!!'' zasyčela šeptem. Blondýna se usmála.
,,Přišli jsme se podívat na naší malou členku.'' odpověděla mile. Mina jí vrazila prst do oka.
,,Řekla jsem vám..že vás tu nechci vidět! Připadám si pak jako malá! Mimochodem...proč vypadáte jako magoři?''
,,Tobě se nelíbí naše sexy jutsu?'' otázala se černovláska zklamaně.
,,Ne tati! Vážně nelíbí! A teď zmizte!'' zavrčela. Itachi/nka xD smutně sklopila oči.
,,Já chtěl vidět jen svou dceru...copak chci tak moc?'' zeptal se a afektovaně otřel neexistující slzu v oku.
,,Milý otče..nezkoušej hrát na mojí citlivou strunu. Dobře víš, že žádnou nemám.''
,,No dobře. Tak abychom šli ne?'' nadhodil pobaveně Deidara a odhmotnil se. Itachi ještě pohladil Minu po hlavě.
,,Hodně štěstí.'' popřál jí a následoval Deidaru. Mina si ulehčeně oddechla a připojila se ke svému týmu.
,,Zíív...já bych spal..'' pravil ospale Dai.
,,Ale vážení. Žádný spaní nebude. Teď se bude trénovat! Celý měsíc....'' zachichotal se Sasuke. Ostatní si jen útrpně povzdechli a pokrčili rameny.
(Tal jsem tam zakomponovala Sakuru...možná jste si to takhle nepředstavovali, ale svoje negativní názory tady neventilujte ano? xDDD)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Aký je tvoj najobľúbenejší pár z naruta?

Sasuke and Sakura 24.7% (63)
Naruto and Hinata 23.5% (60)
Neji and Ten ten 12.5% (32)
Temari and Shikamaru 21.6% (55)
Itachi and Sakura 8.2% (21)
nejaký iný napíš do komentára 9.4% (24)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama