I will love you forever and ever

Nová krv 6

21. ledna 2008 v 21:53 |  Cudzie FF
Zírala na toho muže z fotografie. Stejné vlasy, maska, stejný pohled, možná mu přibylo pár vrásek v obličeji, ale jinak to byl on.
,,Kakashi! Tak to je ona.'' oznámil mu Sasuke. ,,Jo...jinak máte opět zpoždění, a nezkoušejte mi nakecat tu vaší povídačku o černý kočce.'' oznámil mu než se stačil nadechnout.
Kakashi upřel pohled svého pravého oka na Minu a pak se usmál. Mina z něj měla opravdu divný pocit.
,,Kakashi je můj bývalý sensei. Dokonale ovládá Sharingan, i když ho nemá jako Kekkei genkai. A právě on tě teď bude učit. Budeš ho poslouchat na slovo!'' pravil jí výhružně.
Mina nasucho polkla a přikývla. Pohlédla na Kakashiho a vytřeštila oči. On si úplně v klídku četl Icha Icha Paradise a tvářil se u toho děsně napjatě.
,,Kakashi-sensei?'' upozornila na sebe opatrně a on se na ní podíval.
,,Teď mě neruš!! Vyznává jí lásku!!'' vyjel na ní.
Ovšem Mina nebyla na takovéhle jednání zvyklá. Vztekle přivřela oči a vyrvala Kakashimu knihu z ruky. Ten jen konsternovaně sledoval, jak padá do řeky a odplouvá za novými dobrodružstvími. Zděšeně se na ní zadíval.
,,Co si jako myslíte?!! Nějaká knížka přece není důležitější než vaše nová žačka!! Tohle naprosto nestrpím!! Jestli tohle uděláte znova při mém tréninku tak skončíte hůř než s pouhou ztrátou knížky, je vám to doufám jasné!!!!??!!!'' zařvala na něj a on jen s hrůzou přikyvoval. Ostatní zmlkli a s respektem Minu pozorovali. Ta se uklidnila, urovnala si plášť a uhladila vlasy. Se zájmem se zahleděla na motýla, který proletěl okolo.
,,Tak...snad abychom začali s tréninkem ne?'' navrhl opatrně Sasuke a nejistě se na ní podíval.
,,Ale jistě...jdeme?'' zeptala se vesele Kakashiho a čekala.
Ten kývl na souhlas a doporučil jí aby mu vlezla na záda. Nejdřív se trochu čertila, než pochopila, že to myslí doslovně.
Už mu pohodlně visela na zádech, když ještě stačila zaslechnout, jak Sasuke slibuje klukům, že jim začnou galeje, a pak vše zmizelo v mlze.
Stáli proti sobě na svěže zelené louce. Slunce jim prudce pražilo na hlavu, což Mině s tmavými vlasy nebylo zrovna příjemné.
,,Teď spolu budeme bojovat-'' začal Kakashi, ale Mina ho přerušila.
,,Cože?! Jako já s vámi?!'' zeptala se nejistě.
,,Ano. Oba budeme mít zapnutý Sharingan a ty na mě budeš útočit. A to co nejrychleji. Rozumělas?'' ujistil se a nadzvedl si čelenku. Mina ještě stačila zahlédnout dosti ošklivou jizvu a Kakashiho Sharingan, ovšem jen na prchavý okamžik. Vteřinu na to Kakashi zmizel.
,No tak, Mino, zapni ten svůj! Zapni Sharingan!' nabádala se v duchu a pevně zavřela oči.
,Soustřeď se....Mino...,,Teď!!'' zařvala Mina a otevřela oči. V jejích očích zářil Sharingan s dvěmi tomoemi (eh doufam že se to takhle skloňuje xD). Zapnula ho právě včas. Koutkem oka jakoby zpomaleně zahlédla, jak se na ní Kakashi chystá zaútočit.
Mrštně se vyhnula ráně, ale to už byl Kakashi zase za ní. Tentokrát nebyla tak rychlá a schytala perdu přímo do zad. Prudce zalapala po dechu a svalila se do trávy. Její oči byly zase černé a záda ji nesnesitelně bolela.
,,Říkal jsem ti, že tě nebudu šetřit.'' ozval se pobaveně Kakashi, který se zjevil před ní.
Vrhla na něj zhnusený pohled a vykašlala trochu krve.
,,No možná jsem to trochu přehnal...'' pronesl zamyšleně. Mina zařvala jako raněná lvice a vyrazila na něj. Zachytil ji ve vzduchu a prudce s ní praštil o zem. Vyrazil jí tím dech a ona jen bezmocně ležela v trávě a snažila se nadechnout.
Dopadl na ní jeho stín.
,,Vstávej! Chtěla jsi trénovat! Tak dělej!!'' vyzval ji klidně.
Mina něco nesrozumitelně zachrčela a učinila jen chabý pokus o zvednutí hlavy.
,,Víš co je tvým problémem? Neumíš se ovládat. Jistě, také jsi strašně pomalá a slabá, a to musíme změnit. Začne ti trénink, nepředstavitelně těžký. Pokud ho nevydržíš, nemáš na to být ninja.'' oznámil jí klidně a vytáhl si novou knížku.
Mina zrudla vzteky. V ránu byla na nohou a s napřaženou pěstí se na něj znova řítila. Ani nevěděla jak, ale ve vteřině byl za ní a škrtil jí.
,,Sakra, tys mě vůbec neposlouchala!'' Přestala sebou škubat a rezignovaně zůstala stát.
,,Dobře. Přistoupím na vaše podmínky. Chci abyste mě trénoval. Ale tu knížku schovejte!'' zaječela.
Celý měsíc Mina poctivě trénovala svou fyzičku, rychlost, používání Sharinganu a také své sebeovládání. Značně se zlepšila. Dokázala mít Sharingan zapnutý bez přestávky celé tři dny a také už ji nerozčilovaly Kakashiho knihy. Teda...rozčilovaly, ale naučila se je ignorovat.
Rychlostí se už téměř vyrovnala Kakashimu, a její fyzická kondice se po každodenním úmorném tréninku začala také pomalu lepšit. Trochu jí pomohl i Lee, kterému se zezačátku smála, ale když zjistila, jak je dobrý a jakým způsobem se sám vypracoval, požádala ho o pomoc.
Nastal den, kdy měla zase začít spolupracovat s týmem. Neviděla je celý ten předlouhý měsíc.
Nevěděla jak a jestli se zlepšili, a vlastně jí to ani nezajímalo. Soustředila se hlavně na sebe.
Mina se dostavila na obvyklé místo srazu, jakoby žádná měsíční přestávky neexistovala.
Pro dnešek odložila svůj plášť, který byl už v kapánek horším stavu, a vzala si na sebe černé síťované punčocháče a triko, černý top bez ramínek a černou minisukni. K tomu černé vysoké boty a image těžkého gangstera byla na světě. Yoshi ji překvapeně pozoroval, a zjistil že se mu Mina vlastně líbí. Oproti tomu Dai se choval pořád stejně odmítavě.
,,Copak? Novej ohoz? Akatsuki móda už nefrčí?'' procedil skrz zuby a vrhl na ní jeden ze svých opovržlivých pohledů.
Věnovala mu jeden bezvýrazný pohled a odvrátila se. Naprosto mu tím vyrazila dech, a on už si chystal nějakou peprnou narážku, když zasáhl Sasuke.
,,Mina má nové oblečení, protože její plášť je zničený, kvůli tomu jak usilovně trénovala. Ty by jsi měl být radši zticha, protože se u tebe za ten měsíc projevilo jen nepatrné zlepšení. Jsi teď z celého týmu nejhorší!'' usadil ho a Dai se zamračil.
,,Jo a jak víte, že ona se tak hrozně zlepšila? Vždyť jste jí celý měsíc neviděl!''
,,Kakashi je strašně ukecanej.'' řekla Mina za něj.
,,Neměli bychom začít s týmovým tréninkem?'' zeptal se Yoshi, který doteď neřekl jediné slovo.
,,Konečně někdo, kdo myslí.'' zvolal nadšeně Sasuke. ,,Jdeme na to!''
,,Sakra kde jsi byl, když Mina potřebovala pomoct?!'' ječel Sasuke na Yoshiho div že ho nezadupal do země.
Byli totiž rozděleni do týmů, kde Mina byla s Yoshim a Dai se Sasukem. Dai právě lámal Mině ruku, ovšem ona si to musela nechat líbit, protože byla jakože zneškodněná do té doby, než se Sasuke vyřve.
,,No víte senseii...já...ona je moc rychlá...'' snažil se vše vysvětlit Yoshi.
,,Ale houby! Máš být stejně rychlý jako ona! Vždyť neměla ani zapnutý Sharingan! A ty se Daii přestaň zubit nebo ti jednu vlepim. A přestaň jí lámat tu ruku! Neznamená, že když jsem ti řekl abys pohlídal MÉHO zajatce, tak že ho zmrzačíš!'' Sasuke byl očividně ve svém živlu.
Dai se zašklebil a pustil ji.
,,Bože co vy jste to za tým?! To snad není pravda!!''
,,Hele strejdo, co kdybys přestal brblat a pokračoval v našem tréninku?'' optala se Mina a tím Sasukeho naprosto odrovnala. Zničeně vytáhl svojí placatici se znakem Uchiha klanu a vypil ji na ex. Poté mávnutím naznačil konec tréninku a všichni se vydali do vesnice na oběd.
,,Dneska!! Už dneska!!'' výskal radostně Dai a spolu s Akim obíhal kolem Yoshiho a Miny.
,,Nevim na co se těšíš...dneska se stejně píše jenom test.'' opáčila nevzrušeně Mina a dál si pilovala nehty. Měla zlost. Loupal se jí její černý dárk lak na nehty, a ona nikde nemohla sehnat novou lahvičku. Všude samá růžová.
,,No a neměli bychom si teda vymyslet nějakou strategii?''
,,Strategii na co?''
,,No přece na podvádění! Ty seš možná inteligentní od přírody, ale my s Yoshim testy fakt nemusíme.'' ječel dál Dai.
,,A--ale podvádět se přece nesmí!! Vždyť by nás mohli chytit!!'' vyděsila se Mina.
,,Prosímtě...''
,,Jsme tu.'' oznámil jim Yoshi, který promluvil snad poprvé za celý den. Stáli před vysokou budovou, před kterou bylo shromážděno snad sto ninjů. Všude panoval čilý ruch, u zdi čůrali tři dosti zaostale vypadající chlapci z Písku a nad tím vším stála jakási rozcuchaná ženská a něco řvala.
,,No tak tomuhle se říká chaos.'' ucedila Mina a znechuceně zkoumala pískáče.
,,Ty jo není tohle trestný?'' pronesla na jejich adresu, ale to už se všichni ztišili a poslouchali teď už ucelený projev té kunoichi.
Vítala všechny na chunninských zkouškách a oznámila jim, že je jejich první zkoušející, první proktor. Poté všechny vyzvala, aby se dostavili do místnosti ve druhém patře, kde se bude psát písemná část zkoušky. Samozřejmě u vchodu nastala hrozná tlačenice, takže náš tým raději zůstal vzadu a vyčkával.
V tom se na Yoshiho pověsila podezřele vypadající modrovlasá dívka a něco pištěla.
,,Yoshi-kun, Yoshi-kun!!! To jsem ráda že jdi tu taky!! To je tak úžasně vzrušující!!''
Yoshi se na ní znechuceně zadíval.
,,Ráčila bys laskavě slézt? Nejsi totiž zrovna nejlehčí Tamiko.'' Mina se nestačila divit. Ještě nezažila, že by Yoshi mluvil s někým tak opovržlivě. Sjela pohledem ostatní členy Tamičina týmu. Vysoký vychrtlý černovlasý kluk s pichlavým pohledem modrých očí, a šlachovitý blonďák s šedýma očima bez panenek. Vypadali vážně děsivě.
,,To černovlasý je Hiroki a to blonďatý je Kin.'' naklonil se k ní Dai. ,,Je to tým číslo šestnáct a jsou dost namyšlení, Teda alespoň tihleti dva. Tamika je naprostá zoufalkyně. Je zamilovaná do Yoshiho a přitom jí už několikrát řekl, že jí nechce.Ale dal bych si na ně pozor. Jsou fakt dost divný.'' dokončil proslov.
,,Můžu se na něco zeptat?'' Mina byla očividně velice znechucena.
,,No?''
,,Čistil sis dneska zuby?''
,,Seš pitomá.'' odfrkl naštvaně a odtáhl se.
Kin k ní přistoupil. Podívala se na něj a polkla. Ne, z Kina vážně neměla dobrý pocit.
,,Ty seš ta malá z Akatsuki viď? Co tu chceš?''
,,No co bych mohla chtít na chunninských zkouškách?'' namíchla se.
,,Koukám že nejen malá, ale už i drzá.''
,,Kine....přestaň!'' okřikl ho Hiroki, sloupl Tamiku z Yoshiho a všichni odešli do budovy.
,,Jo...'' vydechla Mina nepřítomně. ,,Fakt divní...''
,,Hele jsme tu poslední, měli bychom jít.'' upozornil je Yoshi, a tak konečně vešli dovnitř.
Třída už byla zcela zaplněná. Zabrali poslední tři místa a rozdali jim testy.
Mina se zadívala na všech deset otázek a zjistila, že nebude mít nejmenší problém. Ještě zaslechla Daiovo tiché zaúpění z druhého konce třídy, usmála se a vesele se dala do psaní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vlastik Vlastik | E-mail | Web | 28. září 2011 v 4:14 | Reagovat

Pěknej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama