I will love you forever and ever

Nová krv 5

21. ledna 2008 v 21:52 |  Cudzie FF
,,S radostí..'' zamnul Dai spokojeně rukama. Yoshi oproti němu stále jen koukal.
Mina přeskakovala pohledem z jednoho na druhého a nevěděla co dělat.
,,Sasuke-senseii? Musí to být?'' otázala se tiše.
,,Bojíš se?'' zeptal se pobaveně Dai a hotovil se k nadcházejícímu boji.
,,Ani omylem.'' zavrčela a postavila se také do bojové pozice.
,,Tak můžete začít....Daii, Mino....nezraňte se. Tento boj je jen na vyzkoušení Mininých schopností.'' upozornil je Sasuke a poodstoupil.
Dai rychle vytáhl kunai a vyrazil k Mině. Zaútočil, ale promáchl rukou jen vzduch. Nechápavě zíral na místo, kde dívka ještě před chvílí stála.
,,Co...cože?'' vyjekl nechápavě. Někdo mu zaklepal na rameno.
,,Hledáš mě?'' ozvala se Mina a bylo vidět, že jen stěží potlačuje smích.
Dai se beze slova otočil a znovu zaútočil kunaiem. Jenže Mina na něj byla moc rychlá. Tohle pokračovalo celých třicet minut.
Sasuke se už chystal, že boj ukončí, když Dai konečně změnil taktiku.
,,Aki!! Zničíme jí!!'' zařval pomstychtivě a malý psík po jeho boku nadšeně zaštěkal. Dai vylovil z kapsy pár černých bobulek a nabídl je Akimu. (technika od Kiby, kdyby ste nevěděli xD) Ten je sežral a po chvíli změnil barvu z bílé na červenou a už to nebyl ten malý hodný psík. Vyrostl a krvežíznivě vrčel. Dai ovšem už neztrácel čas a proměnil se přesně v tu samou bestii jako byl Aki. Nyní byli k nerozeznání. Mina je jen konsternovaně pozorovala, ale v tom oba zavrčeli a rozeběhli se proti ní. Dva metry od Miny se oba odrazili a Mina už jen zahlédla, jak se na ní řítí těžká psí těla.....
,,Sharingan!!'' zaječela a opět zmizela...rychleji než předtím! Vzápětí Dai (v psím těle) ucítil její něžnou ruku v zádech. Zařval bolestí. Tak silný úder naplněný obrovským množstvím chakry viděl (a taky cítil) za svůj život jen jednou..u svého senseie. Ještě za letu zmizeli oba v oblaku kouře a na zem dopadl už pravý Dai. Aki vedle něj seděl a tiše kňučel.
,,Já..tohle jsem vážně nechtěla..pardon..nevěděla jsem....'' omlouvala se překotně zaskočená Mina. Tohle bylo poprvé, kdy se u ní objevil Sharingan. Viděla jej často u svého táty, tolik se těšila, až se objeví i u ní, ale za těchto okolností....najednou si přála, aby se to nikdy nestalo....
,,Mino...kdyby jsi to neudělala, spráskal by on tebe. Takže si nic nevyčítej.'' klidnil ji Sasuke.
,,Ale stejně...vždyť je to můj partner...'' naříkala dál.
,,Asi bys měla jít domů. Zítra ráno v osm se tu sejdeme...Neboj Dai bude v pořádku.'' Řekl rychle, když viděl, že hodlá zase něco namítat. Sklesle přikývla a zasmušile se vydala na cestu domů. Sasuke vzal Daie s Akim do náručí a zmizel.
Mina rázně kráčela lesem a až po chvíli si všimla, že ji jako stín následuje Yoshi. Zastavila se a upřela na něj podezíravý pohled.
,,Co je?'' otázala se možná až příliš nevrle. Zarazil se ale neodpověděl.
,,Ty neumíš mluvit? Co je to s tebou?!! Proč mě vlastně sleduješ?!'' vychrlila na něj, ale pak se zastyděla.
,,Promiň. Jsem trochu mimo.''
,,Trochu víc nemyslíš?''
,,Hele co si to vlastně dovoluješ?!'' utrhla se na něj. Bezelstně se usmál a pokrčil rameny.
Změnila téma.
,,Ty jsi vážně Hyuuga? Proč nemáš Byakugan?'' Yoshiův pohled rázem potemněl a on se znechuceně odvrátil.
,,Taky se mi hodláš posmívat?'' zeptal se se špatně ukrývanou bolestí.
,,Proč bych se ti měla posmívat? Vždyť mě do tvejch očí nic neni.'' nechápala.
,,No každýmu neznámo proč vadí, že i když jsem Hyuuga, tak nemám Byakugan. Říkají že nejsem čistokrevný Hyuuga, moje matka je totiž normální kunoichi, bez jakéhokoliv Kekkei genkai. Jenže můj otec mi řekl, že i když nemám Byakugan trvale, budu ho moci při intenzivním tréninku vyvolat. Jenže ostatní slyší jen to co chtějí...Proč ti to tu vůbec vykládám?!'' zeptal se sám sebe zoufale.
,,To bude asi mojí pozitivní aurou.'' zasmála se Mina. Náhle si všimla, že stojí u její ubytovny.
,,No a já jsem doma. Tak..ahoj zítra na tréninku.'' loučila se ale Yoshi jí chytil za ruku. Překvapeně se zarazila a vyčkávala.
,,Dobrou noc...chtěl jsem ti....ale nic. Děkuju.'' ruku jí zase pustil a Mina pak už jen pozorovala jeho vzdalující se siluetu. Zavrtěla hlavou a zapadla domů.
Drobná bílá ruka pomalu odhrnula pokrývku a Mina zívla. Rozespale zamžourala na tikající budík a v tu ránu byla dokonale probuzená. První den s jejím novým týmem a ona zaspí. Celou dobu v koupelně si nadávala, takže měla zrcadlo celé poprskané Colgatem pro zdravé a silné zuby. Když se oblékala, hlasitě jí zakručelo v břiše. Ovšem nějaká pořádná snídaně vůbec nepřipadala v úvahu. Už teď všichni určitě stojí na místě setkání a proklínají jí.
,Sakra kam jsem dala tu pásku' myslela si Mina a zuřivě obracela svůj byt naruby. Přece není úplně blbá.
Vzpomínala na průběh včerejší noci. Přišla domů a své věci od sebe házela tak jak je svlékla. Páska letěla někam.....ano! Mina se rozeběhla ke skříni a odsunula jí. Páska tam samozřejmě byla, ale bylo tam i něco jiného. Fotografie. Mina přestala spěchat a pozorně si jí prohlédla.
Na snímku byly čtyři postavy, evidentně nějaký tým. Dvě znala. Zdejší Hokage, Naruto a její matka. Dalšího chlapce také po chvíli poznala. Byl to její strýc. Učinila obrovské poznání a to takové, že se Yoshi obléká a češe úplně stejně jako její strejda zamlada. Uchichtla se a podívala se na posledního muže. Byl starší, nejspíš jonnin a měl šedivé vlasy, pásku přes půlku obličeje a velice, velice zhulený pohled.
Mina odtrhla pohled o fotky, schovala jí do kapsy a konečně se vyřítila na místo setkání.
,,Tak kde je?!'' reptal naštvaně Dai. ,,Jak jí můžete takhle věřit?! Vždyť je Akatsuki! A je agresivní. Snad jste viděl jak mě zmlátila senseii?!'' útočil dál na Sasukeho, který ho ovšem bral vážně asi tak jako těhotnou berušku.
,,Nemáš jí rád jen proto že tě zmlátila.'' usoudil pobaveně Yoshi a vysloužil si tím Daiův vražedný pohled.
,,Nechte toho kluci! Oba. Mina je úplně normální, schopná kunoichi.'' uzavřel to Sasuke a dál se věnoval nacvičování svých cool pohledů na zrcátku.
,,Ááááá!!'' ozval se příšerný řev a za Daiem něco zachrastilo v roští. Vzápětí na Daie dopadlo stvoření, celé obalené jehličím, s bodláky ve vlasech.
Mina se zvedla a začala se obírat.
,,Já myslela že je to zkratka.'' přiznala provinile a ignorovala Sasukeho a Yoshiho výbuch smíchu. Dai se mezitím zvedl a vztekle rukama naznačoval, jak Minu vraždí. To vyvolalo další a další salvy smíchu.
Než se dosyta vysmáli, tak se Mina obrala a teď čekala, až začnou trénovat.
,,Mino...'' začal Sasuke. ,,Jak jsem včera viděl, nemáš problémy s taijutsu, ani s používáním chakry, prostě jsi z našeho týmu nejlepší, nicméně, včera se u tebe pravděpodobně poprvé objevil Sharingan. A já nemám čas tě učit práci s ním. Musím trénovat tyhlety dva.'' hodil pohledem na Daie a Yoshiho. ,,Proto jsem ti sehnal učitele, který tě připraví ze všech nejlíp.'' skončil Sasuke. Podíval se na hodinky (jistě vodotěsné Rolexky za deset litrů xD) a prohlásil klidně.
,,No, má půl hodiny zpoždění. Takže teď někdy by tu měl být.''
V tom vedle Miny něco bouchlo a v oblaku kouře se objevil ninja. Mina překvapeně rozšířila oči.
,,Vy?!'' vyjekla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama