I will love you forever and ever

Láska si nevyberá 6

6. ledna 2008 v 17:12 |  Cudzie FF
Sakura se napřáhla a prudce uhodila do země. Ta se v okruhu jednoho kilometru rozpadla na velké nepravidelné kusy. A co bylo horší, Itachi se ztratil. Zmateně se rozhlížela, když najednou přišel naprosto nečekaný a podlý úder do zátylku. Bolestí jí vyhrkly slzy a chvíli bojovala s bezvědomím.
Itachi zatím stál za ní, a čekal co udělá. Myslel že se už nezvedne, když se najednou prudce otočila a ohnala se kunaiem. Nečekal to a nestačil uhnout. Z rány, kterou mu způsbila na noze vystřelovala bolest do celého těla.
,,Krávo!'' zavrčel vztekle. Odpověděla mu zlostným pohledem a vyskočila na nohy.
,,Myslel jsi že se nechám zabít tak snadno? Na to si příliš cením života.'' zasyčela.
,,No dobře....'' protáhl Itachi. ,,V tom případě musím nasadit těžší kalibr.''
Mávl rukou a najednou zmizel. Sakura se zmateně rozhlížela když se najednou rozvlnila země a začala jí pohlcovat do sebe. Nemohla se hýbat, nemohla křičet, pouze bezmocně sledovala jak její tělo postupně mizí. Už přišla o nohy, když si uvědomila že je to nejspíš genjutsu. Nejprve přemýšlela co se učila o genjutsu v Akademii, a pak se začala silně soustředit. Myslela na všechno možné, na Naruta, Sasukeho, na všechny její ostatní přátele, i na svou rodinu, jen se snažila namyslet na Itachiho a na iluzi. A povedlo se. Země se postupně uklidňovala a Sakura zase stála nohama pevně na zemi.
,,Hmmm vidím že z genjutsu se umíš dostat.'' pronesl zčásti i obdivně Itachi.
Sakura se rychle otočila a on stál přímo před ní a mířil kunaiem přímo na její srdce. Drobátko se potácel. ale zdálo se že Sakuře to udělalo radost.
,,Čemu se směješ?'' zeptal se zmateně.
,,Ničemu.''
,,No dobře.'' odvětil a v tu chvíli jí propíchl kunaiem skrz na skrz. Zrovna se zapotácel, takže se netrefil přímo do srdce, propíchl jí plíce. Sakura začala už trochu hůř dýchat, ale její úsměv se stále rozšiřoval.
,,Sakra čemu se směješ?!'' vyjekl na ní Itachi a zamžikal. Očividně ho bolela hlava.
,,Itachi....ten kunai, kterým jsem tě zranila......ten kunai byl otrávený.''po těchto slovech zachrčela a skácela se na zem.
Itachim se vyděšeně rozšířili zornice. Znovu se zapotácel.
V tom se vedle něj zjevil Hidan.
,,Dobrý Itachi, zvládls to. Musím ti říct že jsem o tobě pochyboval.....Itachi co je?'' vyjekl když viděl jak Itachi vypadá.
,,Ona...zranila mě otráveným kunaiem.'' vypravil ze sebe namáhavě Itachi. Na chvíli zavřel oči, hlasitě polkl a skácel se hned vedle Sakury. Hidan na něj chvíli koukal jak na blázna, ale pak mu došlo, co se právě stalo, a letěl pro Peina.
Po chvíli byli nad Itachiho nehybným tělem shromážděni všichni Akatsuki.
,,Co budeme dělat?'' otázala se Konan tichým hláskem.
,,Já bych si ho vzal domů, a vystavil na poličku.'' přispěl se svou troškou do mlýna Kisame.
,,A já bych ho snědl.'' poznamenal hladově Zetsu.
,,Přestaňte mě vytáčet!'' zavrčel Pein. ,,Musíme najít někoho, kdo ho zbaví toho jedu.''
,,Hmmm...''
,,Hmm''
,,To jo no...''
,,Ale koho?'' ozvala se zase Konan.
,,Jediný koho znám je Tsunade, ale pochybuju že bude ochotná nám pomoct.'' řekl Sasori.
,,No a co ta její žákyně, ta Haruno?'' zeptal se Kakuzu.
,,No jestli sis nevšiml, tak ta leží hned pod Itachim.'' opáčil Hidan.
,,A je fakt mrtvá?''
,,Nevím. Zkuste jí tep.''
Konan se k Sakuře sklonila a přiložila jí prsty na krk.
,,Ona žije. Tep má slabý ale žije.''
,,No a je to vyřešeno. Tsunade oživí tuhletu, a my jí potom uneseme, aby oživila Itachiho.'' uzavřel to Pein, popadl Itachiho tělo a vydal se rychlým tempem z Konohy. Ostatní ho pokorně následovali.
O hodinu později se u brány začali objevovat lidé, kteří byli až doteď ukrytí. Prohledávali trosky a hledali všechny, kdo přežili. Všichni byli zoufalí, protože skoro nikdo nepřežil. Mrtvý byl například i Kotetsu, kterého zavalil kus brány. Ten-Ten, která už předtím byla v bezvědomí, byla zavalena různým drobným odpadem, ale kromě pár oděrek byla v pořádku.
Lehce zakrvácená Ino se sklonila nad Sakurou a zkontrolovala jí tep.
,,Tsunade-samáá!! Tady je Sakura. A žije!''
Tsunade urychleně přiběhla a přiklekla k Ino.
,,Ta rána nevypadá moc dobře. Musí do nemocnice.'' Rychle, neztrácela čas, opatrně vzala Sakuru do náruče a zmizela s ní v oblaku štiplavého dýmu. Ino tiše zaklela a šla hledat další oběti útoku.
Tsunade se svým týmem strávila na sále asi pět hodin. Celou dobu dávali dohromady Sakuřiny plíce, které byly dost ošklivě rozřezány a navíc tam bylo dost špíny. Občas se Tsunade neudržela, a ostatní se od ní dozvěděly pár nových krásných nadávek.
Když došila poslední steh, unaveně si otřela pot z čela a oddechla si.
,,Je mimo nebezpečí života. Děkuju všem za spolupráci. Odvezte jí na pokoj.'' Dva pracovníci kývli a poslušně splnili její rozkaz.
--Sakura stála uprostřed černočerné tmy a byla jí zima. M2la pocit, jako by byla za nějakou zástěnou, za kterou jsou lidé. Slyšela jejich hlasy, občas viděla i nějaké siluety, ale nemohla k nim. Nemohla dělat vůbec nic. Po tvářích jí stékaly horké slzy. Najednou ucítila že někdo stojí těsně za ní. V tom okamžiku se mohla hýbat, a tak se prudce otočila a dívala se přímo do očí se Sharinganem. Byly tak blízko, že přesně rozeznala tři tomoe, které rychle obíhaly kolem rozšířené zorničky. Z těch očí ukápla slzy.
,,Itachi...'' zašeptala. Oči zmizely.-
,,Itachiiiiii!!!'' zavřeštěla a prudce otevřela oči. Do oken proudil svěží vzduch a sluneční paprsky se marně snažili dostat dovnitř přes hradbu stromů. Sakura prudce oddechovala a zírala do vyděšených očí Sasukeho a Naruta.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Aký je tvoj najobľúbenejší pár z naruta?

Sasuke and Sakura 24.7% (63)
Naruto and Hinata 23.5% (60)
Neji and Ten ten 12.5% (32)
Temari and Shikamaru 21.6% (55)
Itachi and Sakura 8.2% (21)
nejaký iný napíš do komentára 9.4% (24)

Komentáře

1 M.A.R.T.I.N.N.A M.A.R.T.I.N.N.A | Web | 6. ledna 2008 v 17:14 | Reagovat

ahojky u mně je bleskajda, tak se zapoj http://forever-girls.blog.cz/0801/bleskovka-c-13

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama