I will love you forever and ever

Láska si nevyberá

6. ledna 2008 v 17:08 |  Cudzie FF
Ten názov som preložila do slovenčiny.Možno niekto tento príbeh poznáte z www.konoha.cz
Měsíční světlo tlumeně ozařovalo tvář chlapce, ne, vlastně už mladého muže, který zamyšleně shlížel dolů z kopce. Byl vysoký, s vypracovanou postavou a jeho oči a vlasy byla černé jako uhel. Opíral se o strom a tiše pozoroval pokojně spící vesnici. Jen v jediném okně se ještě svítilo. To okno znal...moc dobře ho znal. Vždyť jeden čas do něj lezl každý den. Ne, nechtěl na to myslet. Vzpomínky mu způsobovaly bolest....,,Ach Sakuro...já...jsem zpět.'' Itachi si smutně povzdechl, nasadil si svůj slamák a pomalu scházel z kopce dolů.
O dva roky dříve
Naruto radostně vyvýskl a skočil Kakášimu kolem krku. Kakáši jen bezmocně chroptěl a snažil se ho setřást.
,,Joo Kakáši-sensei, zbožňuju vás!!!!''
,,Na..ru...to!! Uškrtíš mě! Chovej se přiměřeně svému věku!!'' Konečně ho odhodil a podrážděně si upravil límec u vesty.
,,Takže jak jsem už říkal. Tsunade pro nás přichystala speciální úkol v Zemi vln. Máme odtamtud do naší vesnice přepravit jeden velice známý artefakt. Jeden náš pracovník tam už je a shodou okolností je to ten, který artefakt objevil a získal.''
,,A co to je za artefakt?''
,,To je bohužel přísně tajné Sasuke.''
,,........'' (Ano Sasuke i ve svých devatenácti letech zůstával pořád stejně výřečný.)
,,A jaký pracovník tam na nás bude čekat?'' zajímalo Sakuru.
,,To bohužel nevím ani já. Jediné co vím, je to, že je v současné době velitelem ANBU.''
Všichni tři na něj zírali, protože i když byl Kakáši totální zhulenec, vždycky všechno věděl.
,,Vyrazíme zítra ráno. Mějte všechno sbaleno a ať na vás zase nemusim čekat.''
,,Dělá jako by vždycky chodil na čas.'' odfrkla Sakura ironicky k Sasukemu a ten se pousmál. (Už to totiž nebyl ten děsně tajemný kluk s cool pohledem. Minulost měl vyřešenou,( milostný život však pořád ještě ne,) a se svým bratrem Itachi si občas psali i esemesky. Bohužel se teď nevědělo, kde Itachi je, protože pracoval pro Konohu jako diplomat a zahraniční pracovník.)
,,Héj já vás slyšel...za to nemůžu, že sem potkal stařenku, která potřebovala pomoct a pak ta černá kočka, no prostě ne, no a ještě...''
,,Ááá dobrý Kakáši, to by snad stačilo ne?''. Svorně úpěli všichni tři a chytali se za hlavu.
,,No a ještě něco.'' pravil tajuplně Kakáši a všichni tři přiblížili zasvěceně hlavy k sobě.
,,Pokud se tato mise podaří, a pokud prokážete, že jste schopní ninjové, bude to první krok k tomu stát se jonninem. Tak se snažte.'' poradil jim a zmizel v mraku smrdutého kouře, po kterém všichni chytli záchvat dusivého kašle a ještě asi tři hodiny na to svorně na svého sensei nadávali.
Když z plic dostali i poslední zbytek kouře, přišel Sasuke se zcela dechberoucím plánem.
,,Nezajdeme na ramen?'' otázal se hladově a díval se především na Sakuru.
Poměry se změnily. Sakura už neuháněla Sasukeho, starala se o zlepšování svých schopností, a na známosti neměla moc času. Naopak Sasuke po usmíření s Itachim poznal, že velkou část svého života věnoval pomstě a nevnímal nic okolo. Pak si teprve uvědomil, že k Sakuře něco cítí. Jenomže už bylo pozdě. Sakura už ho nechtěla. Ne proto, že by ho snad neměla ráda, ale proto že jí tak dlouho odmítal a ona se s tím smířila. No a navíc, všichni jeho vrstevníci už byli zadaní, teda kromě Ino, kterou nechtěl, protože to byla blondýna.
Sasuke se ale nevzdával.
,,Co myslíte? Teď by se pořádnej dlabanec hodil ne?''
,,No jasně! Zajdu jenom pro Hinatu.'' vypískl Naruto. Ano Naruto chodil s Hinatou už dva roky a měli v plánu svatbu.
Sasuke se významně podíval na Sakuru, ale ta dělala, že jeho pohled nepochopila. Měla přece svou hrdost.
O hodinu později už seděli v restauraci, v břiše je hřála extra porce ramen. V Narutově případě se tam někde nacházel i litr saké. Panovala tam uvolněná nálada, později přišli i ostatní ninjové, kromě Kiby, který byl na svatební cestě s jednou nejmenovanou vesničankou.
Naruto se právě snažil Ten-ten říct něco hrozně důležitého, ale jelikož měl jazyk ztuhlý pitím a mluvil svahilštinou, dělalo jí velké problémy mu porozumět. Hinatu nad tím jen protáčela oči a snažila se ho odtáhnout domů.
Shino se velice intenzivně věnoval Ino, kterou uhnal teprve nedávno, totiž přesněji řečeno s ní chodil asi hodinu. Ten-Ten, zcela ochromenou smíchy z Naruta, objímal kolem ramen, Neji, který se už mohl chlubit jonninským titulem. Lee seděl koutku a srdceryvně oplakával (jako obvykle) nedávno zesnulého Gaie. Ten zemřel za záhadných okolností přímo na zubařském křesle, když si byl nechat vybělit zuby. Chouji se cpal, musel si držet svou váhu, protože teď, když nebyl na misích, si občas přivydělával jako sumo bojovník. Dost mu to vynášelo, takže byl ve vesnici velice žádaný. No a Shikamaru se bohužel taky nedostavil, žil už totiž asi tři roky ve Vesnici ukryté v Písku, kde společně s Temari vychovával jejich dvanáct dětí. Každý měsíc posílal rodinné fotky a dvaceti stránkové dopisy o tom, jak ti jejich caparti pěkně rostou.
Kolem dvanácté se všichni začali pomalu loučit a odcházet do svých domovů. Sasuke se nabídl, že Sakuru doprovodí, a ona souhlasila. Okamžitě se stali terčem Narutových ožraleckých infantilních vtípků, nad kterými jen mávli rukou. A shodou okolností, ta ruka která mávala, přistála velice neplánovaně na jeho tváři. Kapituloval a nechal se Hinatou odtáhnout domů.
Sakura bydlela až úplně na druhém konci vesnice a tak je čekala dost dlouhá cesta křivolakými uličkami. Kdyby chtěla, tak je tam za pár minut, ale kvůli Sasukemu se musela spokojit s normální rychlostí.
Při měsíčním světle vypadalo všechno tajemněji a nadpřirozeněji. Ani jeden z nich nechtěl přerušit to kouzlo noci, a tak nemluvili. Sasuke se sice párkrát nadechl....ale pak zase vydechl xD.
Asi v polovině cesty Sakuru naprosto nečekaně chytil za ruku. Nic neřekl, prostě to udělal. Byla chvíli zaskočená, ale pak jí s pousmáním vykroutila.
,,Sakuro...''
,,Sasuke, já opravdu nevím jak ti to mám vysvětlit. Prostě....já už k tobě nic necítím.'' zalhala a rychle uhnula pohledem.
,,Opravdu?'' zeptal se Sasuke, vzal jí za bradu a vpil se jí pohledem přímo do očí. Snažila se vykroutit, ale nepustil jí. Pomalu se začal přibližovat k jejímu obličeji, ale ona ho najednou odstrčila silou jí vlastní. V očích měla bojovný pohled a rozzuřeně funěla.
,,Sasuke. Já ti něco řekla. Celých šest let jsi mě odmítal, a teď ti mam padnout do náručí? Ne to ani náhodou.''
,,Fajn. Čau zejtra ráno.'' procedil Sasuke skrz zuby a bez dalších slov se otočil a zmizel.
Sakura tam ještě chvíli stála a překonávala nutkání rozbořit zem pod svýma nohama. Nakonec se s přemáháním otočila a ztratila se ve tmě.
Druhý den ráno všichni tři netrpělivě čekali pod branou do Konohy. Sakura se Sasukem po sobě vrhali velice vražedné pohledy. Naruto mezi nimi stál a jen to všechno nechápavě pozoroval.
Před nimi se s mocným prásknutím zhmotnil Kakáši a utřel si nudli.
,,Prosim vás, nemáte někdo kapesník?'' pronesl místo pozdravu. Naruto akčně vytáhl svůj posmrkaný bavlněný, ale Sakura po něm vrhla vražedný pohled a vytasila se s arzenálem papírových kapesníků různých vůní.
,,Takže...chcete bez vůně nebo mentolový, jahodový, s vůní šeříku, nebo tu mam taky....''
,,Sakuro, já se chtěl jenom vysmrkat.'' prohlásil konsternovaně a zároveň pobaveně Kakáši.
Jindy by se Sakura s chutí zasmála s ním, ale dneska neměla náladu. Otráveně po něm mrskla kapesníky a naštvaně založila ruce.
,,Co je to s vámi dneska?'' zeptal se Kakáši zmateně a rozhlédl se po všech třech.
Naruto pokrčil rameny, nevěděl o nic víc než Kakáši, a Sakura se Sasukem zarytě mlčeli.
,,No dobře....tak vyrážíme!'' vykřikl Kakáši a nasadil ostré tempo. Ostatní vyrazili rychle za ním.
V Zemi Vln byli poměrně rychle. Nedělali skoro žádné přestávky a taky je nikde nic nezaskočilo. Sakura se Sasukem přešli od naprostého mlčení ke zdvořilému chování, kdy dělali jako by se nikdy nic nestalo.
Po příchodu do vesnice, kde se měli sejít s ANBU velitelem zamířili rovnou do úřadu vůdce. Tam jim bylo oznámeno, že jejich pracovník si právě někde v okolí vesnice válí šunky, tudíž se ho zdrchaně vydali najít.
Zrovna procházeli po okraji lesa, Naruto vysílal do éteru své obvyklé protesty a osvícené myšlenky, když najednou ze stromu který právě míjeli, seskočil tmavý stín, čapnul Sasukeho a přiložil mu kunai ke krku. Sasuke okamžitě ztuhnul a nervózně, přerývaně oddechoval. Ti tři se okamžitě postavil do bojových pozic a vyčkávali. Tajemný útočník se Sasukem trochu vystoupil ze stínu a všichni překvapeně vydechli - měl na sobě ANBU masku. Ale proč na ně ANBU útočí?
Vše se vysvětlilo o pár vteřin později. Zpod masky se ozval smích a neznámý si sundal masku.
,,Můj malý bráško, pořád jsem lepší než ty.'' řekl Itachi Sasukemu rozesmátě.
Sasuke po něm hodil nevraživý pohled. ,,Itachi, taky tě rád vidím.'' pravil nerudně.
,,Ale no tak, vidíme se po dlouhé době, přece na mě nebudeš naštvanej kvůli malému žertíku?'' smiřoval si ho Itachi.
,,Malej jak pro koho...'' odsekl Sasuke, nicméně bylo vidět že roztává.
Itachi si začal všímat i ostatních.
,,Nazdár Kakáši, ty starochu....'' potřásl si rukou s Kakášim.
,,Hele Itachi zas tak starej nejsem...'' usmál se Kakáši.
,,No...něco tu pro tebe mam.'' sáhl Itachi do kapsy a vytáhl balíček.
Kakáši nedočkavě roztrhal obal a jeho očko se mu rozzářilo neskonalou radostí.
,,Nová knížka od Jirayi!!'' vypískl a okamžitě se do ní začetl.
Itachi se zazubil a podal ruku Narutovi.
,,Zdravím Naruto. Co dělá Hinata?''
,,Hej a to víš odkud?'' podivil se Naruto užasle.
,,To víš....mám své zdroje.'' zamrkal na něj a obrátil se na Sakuru.
,,Ahoj Sakuro. Rád tě zase vidím.'' řekl poněkud méně vysmátě a prohlédl si jí od hlavy až k patě, aby se nakonec zapíchl pohledem v jejích zářivě zelených očích.
,,Itachi....Nápodobně.'' Sakura byla z pohledu jeho černých očí nesvá. Nejspíš by se na sebe dívali ještě dlouho, kdyby je Sasuke nevyrušil svým netrpělivým odkašláním.
,,No hele Itachi. My jsme tu hlavně kvůli jednomu úkolu a ty by si nám možná mohl pomoct. Máme najít velitele ANBU a doprovodit ho s nějakým artefaktem do Konohy. Nemáš o něm nějaké informace?'' otázal se Sasuke značně debilně.
Dokonce i Kakáši odtrhl pohled od knížky a nechápavě se na něj zadíval.
,,Sasuke....Tobě nedošlo že ten velitel ANBU je Itachi?'' otázal se ho opatrně Naruto. (S bláznama se má jednat mile).
,,......Eh...'' Sasukemu došlo že se právě ztrapnil ještě na pět let dopředu a zrudl až ke kořínkům vlasů.
Ostatní se mlčky rozhodli, že na jeho botu zapomenou.
,,Itachi co je to za předmět?'' zeptal se Naruto chtivě.
,,To ti bohužel nemůžu říct. Neví to ani Kakáši a mým úkolem je předat ho pouze a jenom Tsunade.'' usmál se Itachi omluvně.
,,Naruto! O tom jsme už mluvili! To není tvoje věc.'' okřikl ho Kakáši, který byl nucen se kvůli tomu odtrhnou od zvláště perverzní milostné scény.
,,Kakáši nemohl byste se věnovat té svojí knížce a neposlouchat cizí rozhovory!'' sjel ho Naruto a Kakášimu se znovu překvapením spustila nudle.
,,Dělám si srandu.'' začal se Naruto chechtat a okamžitě dostal od Sakury další ránu.
,,Chovej se-'' začala Sakura podrážděně ale Naruto jí přerušil.
,,Chovej se přiměřeně svému věku, já vím já vím.'' dokončil pobaveně. Ostatní jen bezmocně zavrtěli hlavou. Ne, ten se opravdu nezmění.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Aký je tvoj najobľúbenejší pár z naruta?

Sasuke and Sakura 24.7% (63)
Naruto and Hinata 23.5% (60)
Neji and Ten ten 12.5% (32)
Temari and Shikamaru 21.6% (55)
Itachi and Sakura 8.2% (21)
nejaký iný napíš do komentára 9.4% (24)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama